В “Одеських електромережах” будуть проведені перевірки

Національною комісією, яка займається здійсненням державного регулювання в таких галузях, як енергетика та комунальні послуги, буде проведено низку позапланових перевірок “Одеських електромереж”. Причиною цього є велика кількість скарг одеситів, пише odesa.one.

Докладніше про причину майбутніх перевірок та скарги одеситів, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на odessa-life.od.ua.

Пояснення причин

Відповідно до опублікованої інформації, причина такого рішення полягає у величезній кількості скарг та заявок одеситів щодо того, що електроенергетичні послуги надаються незадовільно.

У комісії зазначили, що однією з найпоширеніших проблем, про наявність якої повідомляють громадяни, є те, що Обленерго порушує умови, відповідно до яких має відбуватися приєднання електричних установок до розподільної мережі.

Окрім одеських, Нацкомісією будуть проведені перевірки у дніпровських, київських, полтавських, прикарпатських, рівненських, сумських, черкаських, херсонських, запорізьких, чернігівських, харківських електромережах.

Також комісією висловлюються прохання, адресовані ліцензіатам щодо дотримання вимог законів, що регулюють ринок електричної енергії.

У чому полягають звинувачення одеситів

Нагадуємо, що до кінця 2021-го в нашому місті проводилися протестні акції, – жителями “Островів” (житлового комплексу) було перекрито одне з одеських перехресть, а мешканцями “Еталону” – ціла вулиця.Протестувальники заявляли, що їх змушують оплачувати послуги електропостачання за тарифами, які поширюються на об’єкти промисловості, які перевищують уп’ятеро ті, що розроблені для звичайних фізичних осіб.

А в “Одеських електромережах” постійно знаходили причини, щоб житлові комплекси продовжували платити за тарифною сіткою, яка поширюється на промисловість.

За словами представників громадських організацій, такі випадки пояснюються тим, що Обленерго спеціально робить завищеними вимоги технічного характеру для того, щоб підключити будинки до тарифів, які поширюються на звичайних фізичних осіб. Ці вимоги неможливо виконати нікому, – починаючи від підрядників, і до одеських Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також місцевих органів влади.

До цього однієї з одеських громадських організацій було складено ціле звернення до вищезгаданої державної комісії з вимогами та проханнями розібратися в причинах того, чому одесити, які проживають у міських новобудовах повинні платити за світло, виходячи з промислових тарифів.

Зазначимо, що з 10-го січня поточного року в місті було відновлено практику планових відключень електрики, яка на святковий період була поставлена ​​на паузу.

Проте, всупереч різним обіцянкам одеських чиновників, деякі вулиці в Суворовському районі, все є таки новорічну ніч зустрічали без електрики і при свічках, у прямому значенні цього слова. Найбільше це розповсюдилось на приватний сектор.

Фото: odessa-life.od.ua

More from author

Огляд ринку тракторів в Україні: на які бренди варто звернути увагу в 2026 році

Аграрний сектор України традиційно залишається ключовим драйвером національної економіки. В умовах мінливих кліматичних факторів, оптимізації операційних витрат та необхідності підвищення врожайності перед фермерами гостро...

Як зібрати комплект кальяну: рекомендації щодо вибору аксесуарів

Збірка власного кальянного комплекту — це приємний процес, який дозволяє створити ідеальні умови для відпочинку прямо у себе вдома. Часто новачки губляться в різноманітності...

Фінансова свобода: як обрати оптимальну модель заробітку в сучасних реаліях

Пошук способів збільшення доходу сьогодні став актуальним питанням для мільйонів людей. Ознайомившись із детальним матеріалом про перелік найбільш реальних способів заробити гроші: повний гід...
...