Не підкажете, як дістатися рентгенівського кабінету або як одесити не можуть зробити знімок легенів в комунальних лікувальних установах

Пандемія коронавірусу принесла багато незручностей і небажаних новацій в звичайне життя всіх одеситів. Хтось нарікає, що не може потрапити до улюбленого ресторану, хтось скаржиться, що діти не ходять до школи, у когось значно постраждав заробіток, ну, а хтось, здається, якраз дуже навіть заробляє на всій цій ситуації, що склалася, пише “odesa.one“.

Так, за словами одесита на ім’я Віктор, який спылкувався з журналыстом “odesa.one” при виявленні у себе перших ознак коронавірусноі інфекції, він за наполяганням близьких звернувся до лікарні. 

“І мене вилікують…”

Чоловік розповідає, що після відповідного огляду, лікарка його повідомила, що на перший погляд, можна сказати, що організм просто переохолоджувався і у нього звичайна простуда.

 “Я працюю будівельником, тому сповна міг, дійсно, змерзнути, і просто застудитися”-, зізнається одесит.

Чоловік говорить, що після повідомлення ймовірного діагнозу лікарка все одно продовжувала наполягати на тому, що йому треба зробити рентген легенів, тим паче, що зараз, за словами лікаря, це обов’язкова процедура, навіть, якщо Ви звернулися в лікарню взагалі з питання, скажімо, травматології. 

Одесит розповідає, що слова лікаря не викликали у нього жодних підозрів, і він погодився  зробити необхідний рентген. 

“Я-то як розраховував,- що як зазвичай зайдеш до кабінету, щось дасиш “на добродійність” і все. Та де там!”,- сміється чоловік.

Загадкове зникнення

Одесит розповідає, що в цій лікарні споконвіків був кабінет рентгену і він завжди працював, але саме зараз його з незрозумілих причин і без всяких пояснень, зачинили.

 “Там навіть жодної таблички на дверях немає, -просто зачинено і все”, – повідомляє чоловік.

Одесит розповідає, що тоді він звернувся до іншої комунальної лікувальної установи міста. Там ситуація повторилася.

” Коли я повернувся до лікарки, в якої був спочатку, і запитав де ж мені робити рентген, якщо все закрито, і до того ж, вона не видала мені жодного документа або довідки, то цей самий лікар з милою посмішкою відправив мене в одну з приватних клінік нашого міста”, – розповідає чоловік. 

“Безкоштовна медицина”

Одесит говорить, що коли він приїхав в цю клініку, то був “приємно” вражений вартістю процедури.

 “Звичайний рентген легенів там коштує майже 2000 гривень”, – повідомляє чоловік. 

Одесит говорить, що така “політика” нашої охорони здоров’я, особливо в такий важкий для всіх період, просто неприпустима і вкрай неприємна. 

“Зрозуміло, що всі вони уклали між собою договори, і тепер звичайна міська лікарня зобов’язана направляти своїх пацієнтів до них на рентген. Тільки про які гроші йде мова у цьому випадку! І чи зможе собі це дозволити, наприклад, звичайний середньостатистичний пенсіонер?! А потім нам щодня озвучують величезні цифри померлих від “корони”. А ви даєте можливість людям хоч би перевірятися, я вже не говорю про “лікуватися”?!”,- обурюється чоловік.

Висновки

Ми повністю поділяємо думку одесита про ситуацію, що склалася, і у котрий раз доходимо висновку, який полягає в одній правильній і, такий, що не має терміну, народній мудрості : “Кому війна, а кому мати рідна”…

More from author

Огляд ринку тракторів в Україні: на які бренди варто звернути увагу в 2026 році

Аграрний сектор України традиційно залишається ключовим драйвером національної економіки. В умовах мінливих кліматичних факторів, оптимізації операційних витрат та необхідності підвищення врожайності перед фермерами гостро...

Як зібрати комплект кальяну: рекомендації щодо вибору аксесуарів

Збірка власного кальянного комплекту — це приємний процес, який дозволяє створити ідеальні умови для відпочинку прямо у себе вдома. Часто новачки губляться в різноманітності...

Фінансова свобода: як обрати оптимальну модель заробітку в сучасних реаліях

Пошук способів збільшення доходу сьогодні став актуальним питанням для мільйонів людей. Ознайомившись із детальним матеріалом про перелік найбільш реальних способів заробити гроші: повний гід...
...